Mostbet to bukmacher w Polsce oferujący zakłady online na wydarzenia sportowe, w tym piłkę nożną, koszykówkę, tenis, hokej, boks i inne sporty. Ponadto zasób oferuje gry kasynowe, w tym automaty, ruletkę, blackjacka i inne gry. Mostbet oferuje swoim użytkownikom także różnorodne bonusy, a wygodna aplikacja mobilna pozwoli Ci nie rozstawać się z ulubioną grą!
Przejdź do treści

ZREALIZOWANE AKCJE

Tak realizujemy naszą misję: Wierzyć, Kochać, Wspierać

Uśmiech dziecka

25 czerwca 2021

Po raz kolejny dzięki ludziom otwartym na pomoc, mogliśmy zobaczyć uśmiech na twarzy obdarowanych osób.
Komputer oraz stos modnych ubrań trafiły do 10- letniego Oskara, syna Pani Agaty ze Skierniewic. Radość i uśmiech na twarzy chłopca były bezcenne!!!
Serdeczne podziękowania dla darczyńców: Marcina, Wioletty oraz Pani Krysi.

Rób dobro!

15 czerwca 2021

 

Pani Aleksandra jest mieszkanką Skierniewic i samotnie wychowuje niespełna dwuletniego synka. Jej sytuacja materialna jest trudna, ponieważ utrzymuje się jedynie z niewielkich alimentów oraz zasiłku 500+
Zwróciła się do nas o pomoc. Wyszliśmy naprzeciw Jej prośbie umożliwiając zakup podstawowych produktów spożywczych, art. chemicznych, kosmetyków pielęgnacyjnych dla dziecka oraz pampersów. Wspólne zakupy sprawiły radość młodej mamie oraz Jej synkowi.
 
To wszystko jest możliwe dzięki darczyńcom, którzy zasilają konto naszej fundacji.
Serdeczne Podziękowania dla każdego, kto wspiera nasze akcje.
TAK niewiele potrzeba…

Dom dla Pana Tadzia

30 maja 2021

Serdeczne podziękowania dla każdego, kogo poruszył los Pana Tadzia i dołożył swoją „cegiełkę”, aby zapewnić mu godne życie.
Dziękujemy firmie El – INWEST ze Skierniewic za pomoc w zakupie i sfinansowaniu baraku socjalnego oraz wszystkim osobom, którzy wpłacili pieniądze na ten cel.
 
Podziękowania dla Urzędu Gminy Bolimów za współpracę i pomoc w przygotowaniu miejsca oraz podłączenia mediów.
Dziękujemy Pani Renacie z Bolimowa za inicjatywę i zaangażowanie.
Ogromne podziękowania również dla wszystkich darczyńców, którzy pomogli skompletować niezbędny sprzęt i meble do wyposażenia nowego domu Pana Tadeusza.
 
Po raz kolejny udowodniliście Wielkie Serca!!!
 
 
A wcześniej, gdy uruchamialiśmy zbiórkę było tak:

Uwolnij książkę

14 maja 2021

 

Dziękujemy za odzew na naszego posta. Książki dostarczone do ARKI zostały przekazane dla dzieci ze Szkoły w Winnej Górze i zasilą tamtejszą bibliotekę.
SERDECZNE PODZIĘKOWANIA dla wszystkich darczyńców!!!❤️
 
Poniżej tekst zbiórki, którą uruchamialiśmy:
Do naszej fundacji zwróciła się Rada Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Winnej Górze z prośbą o pomoc w uzupełnieniu biblioteki szkolnej dla dzieci.
Istniejący księgozbiór jest już przestarzały, a książki są bardzo zniszczone.
Potrzebne są m.in:
– książeczki dla dzieci w wieku przedszkolnym od 3 do 6 lat
– książki dla uczniów klas I-VIII : bajki, baśnie, wierszyki, opowiadania, powieści, lektury
– a także audiobooki.
Największe są braki książek pozalekturowych.
Jeśli posiadacie którekolwiek z wymienionych pozycji i chcielibyście je podarować na ten szlachetny cel, to zapraszamy i prosimy o dostarczanie książek do Punktu wydawania paczek ARKA na terenie parafii NSNMP przy ul. Armii Krajowej 4 w Skierniewicach. Zbiórka trwa do końca kwietnia. Książki można przynosić do punktu Arka.
Zwracamy się z prośbą o książki nowe lub w bardzo dobrym stanie. Chcielibyśmy bowiem, żeby posłużyły one dzieciom na długo.
 

 

Książki dla najmłodszych!

11 kwietnia 2021

Zostaliśmy obdarowani sporą ilością książek dla małych dzieci(ok.130 szt).
Książki zostały przekazane do Domu Samotnej Matki w Łodzi, do biblioteki w Szkole Podstawowej w Winnej Górze oraz do wspólnoty „Mocni w Duchu.”
Bardzo dziękujemy siostrze Alicji Świerczek ze Skierniewic za współpracę i pomoc w dostarczeniu i przekazaniu książek dla dzieci.💗
Podziękowania przede wszystkim dla darczyńcy, Pana Radka.
 
 

Paczki Świąteczne rozdane!

2 kwietnia 2021

 

Brawo dla niezawodnej w działaniu i hojności firmy EL-INWEST ze Skierniewic. Dzięki ich ogromnemu wsparciu i zaangażowaniu udało nam się zgodnie z założeniami przygotować na święta i dostarczyć potrzebującym ok.150 paczek.
Część produktów pochodziła ze zbiórki żywności w skierniewickich marketach (Carrefour i Intermarche), od klientów sklepu Zielogrod w Żyrardowie, a część została zakupiona ze środków zebranych od prywatnych i anonimowych darczyńców.
 
Dla WSZYSTKICH wielkie podziękowania.

 

Czekoladowe zajączki

1 kwietnia 2021

Pan Marcin podarował nam kilka kartonów świątecznych zajączków. Przekazaliśmy je m.in. do Domu Dziecka w Strobowie oraz Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych
„Wspólna Troska” w Skierniewicach. Czekoladowe zajączki trafiły też do wielu dzieci z uboższych rodzin w naszym mieście.

Zbiórka żywności

30 marca 2021

Skierniewickie markety, Intermarche oraz Carrefour umożliwiły nam w swoich sklepach zbiórkę żywności w miniony weekend. Dzięki ich uprzejmości zgromadziliśmy dużą ilość produktów spożywczych oraz artykułów chemicznych.
Możemy teraz obdarować nimi najbardziej potrzebujące rodziny z naszego miasta i okolic w postaci paczek świątecznych.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY również wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję i pomogli w zbiórce.❤️❤️❤️

Winda dla Pani Agnieszki

12 lutego 2021

Pod koniec ubiegłego roku (2020r) zgłosiła się do nas pani Agnieszka M. ze Skierniewic. 
Jest to osoba niepełnosprawna, poruszająca się na wózku inwalidzkim. Poprosiła nas o wsparcie finansowe na zakup dźwigu platformowego, który pomógłby jej w codziennej egzystencji i znacznie ułatwił życie.
Dzięki hojnemu darczyńcy mogliśmy pomóc pani Agnieszce w zakupie i montażu windy. Mieszkanka Skierniewic może teraz bez problemu wychodzić samodzielnie z domu.

 

Punkt pomocy ARKA

styczeń 2021

W styczniu tego roku otworzyliśmy punkt pomocy ARKA. Działa on na terenie Kościoła NSNMP w Skierniewicach. Wydajemy tam ciepłe posiłki i paczki żywnościowe bezdomnym, ubogim i zagubionym w swoim życiu.
Obserwując jak zmagają się z codziennymi problemami, chcielibyśmy stworzyć im miejsce, w którym mogliby się umyć, ogrzać i w normalnych warunkach zjeść ciepły posiłek. Staramy się ubierać ich w tym ciężkim, zimowym okresie; zapewniać buty, kurtki, rękawice, szaliki i czapki.
Naszym założeniem jest wychodzenie naprzeciw bezdomności, bezradności życiowej, ubóstwu, wszelkim uzależnieniom oraz niedostatkom.
Chcemy przywrócić ich do normalnego życia i dać im miłość, tak niezbędne lekarstwo.
Za wszelką okazaną pomoc serdecznie dziękujemy w imieniu Fundacji Niebo Otwarte, wspólnoty Kościoła NSNMP oraz wszystkich potrzebujących, korzystających z punktu pomocy ARKA.

Paczki świąteczne dzięki firmie El- inwest

 28 grudnia 2020

Pragniemy wyrazić najserdeczniejsze podziękowania dla firmy EL – INWEST za wspieranie naszej fundacji w wielu dziełach. Dzięki ich hojności, w tym roku jeszcze przed świętami mogliśmy ponownie zakupić ciepłą odzież i buty zimowe dla osób bezdomnych i najbardziej potrzebujących. Zrobione zostały też paczki świąteczne dla najuboższych z naszego miasta i okolic, również powędrowały do rodzin ze Stowarzyszenia Opiekunów i Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych ” Wspólna Troska”. Na twarzach wielu obdarowanych osób zagościł uśmiech a w ich sercach radość i wdzięczność.
Jacek, Gosia i Piotr dziękujemy za Waszą obecność i wsparcie.
Dziękujemy również pomocnikom Mikołaja za dostarczenie wielu paczek, bez was nie dali byśmy rady.
 
DZIĘKUJEMY

 

Hospicjum im. Anny Olszewskiej w Skierniewicach

listopad-grudzień 2020

Okazaliśmy wsparcie finansowe dla Hospicjum im. Anny Olszewskiej w Skierniewicach.

Pomoc dla jadłodajni

grudzień 2020

W grudniu kupiliśmy ciepłą odzież zimową w postaci kurtek, swetrów, butów zimowych, skarpet, czapek i rękawic dla bezdomnych i najuboższych mieszkańców
Skierniewic i okolic.

Świat u stóp w szkołach

2019-2020

Z niezwykłą kobietą malująca obrazy stopami odwiedziliśmy wiele skierniewickich szkół. Małgosia Waszkiewicz opowiadała podczas tych spotkań świadectwo swojego życia, inspirując dzieci i młodzież do życia z wartościami.

Swetry od firmy Unicora

październik-grudzień 2020

Dzięki życzliwości firmy UNICORA, która ofiarowała nam ogromną ilość nowych swetrów: damskich, męskich, chłopięcych i dziewczęcych, dotarliśmy do wielu placówek i przekazaliśmy odzież najbardziej potrzebującym. Ubrania trafiły m.in. do Domu Dziecka, do Domu Samotnej Matki w Łodzi i w Brwinowie, do Stowarzyszenia Opiekunów i Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Wspólna Troska” w Skierniewicach a także do wielu bezdomnych i ubogich z naszego miasta. 
 
Kasiu i Andrzeju, dziękujemy za Wasze otwarte i szczere serca, zawsze gotowe nieść pomoc innym.

 

Roczne wsparcie finansowe

wrzesień 2020

Pod koniec wakacji udało nam się znaleźć darczyńców, których poruszył los pewnej rodziny ze Skierniewic, znajdującej się w trudnej sytuacji finansowej, spowodowanej między innymi trudnością utrzymania płynności finansowej w związku z pandemią.
Beata i Arkadiusz Jaros zdecydowali się zapewnić jej roczne wsparcie finansowe.
Serdecznie dziękujemy za otwarte serca i chęć pomocy!

Prezenty dla dzieci z autyzmem

1 czerwca 2020

Sylwia i Paweł Rypkowscy planując swój ślub, poprosili gości, aby zamiast kwiatów przekazywali im zabawki. Dzięki temu zgromadzili dużą ilość gier, zabawek i pluszaków. Postanowili przekazać je naszej Fundacji, aby trafiły do dzieciaków.

Sylwia i Paweł jeszcze raz dziękujemy za Wasze serca.

Prezenty sprawiły dzieciom wielką radość.

Zbiórka Wielkanocna na dom dziecka

18 kwietnia 2020

Wczoraj udało nam się dostarczyć zakupione dary dla dzieci z Domu Dziecka. Nie zabrakło również słodkiego upominku dla każdego z wychowanków. 
Wspólnymi siłami uzbieraliśmy 5000 zł czyli całą oczekiwaną kwotę. 
Serdecznie dziękujemy drogim darczyńcom, w dużej mierze anonimowym, bez których nie udałoby się zgromadzić tylu prezentów. 
Niech dobry Bóg Wam wszystkim błogosławi.

Bluzy od Hope do domu dziecka

marzec 2020

W ostatnim czasie odwiedziliśmy Dom Dziecka „DOM” w Skierniewicach i przekazaliśmy ciepłe bluzy dla młodzieży. Mogliśmy to zrobić dzięki jednej ze wspierających naszą Fundację firm odzieżowych, która nam je podarowała.

Gwiazdka z nieba

grudzień 2019

Za nami kilka akcji.

Przed świętami Bożego Narodzenia udało nam się zorganizować akcję pomocy dla najuboższych mieszkańców miasta Skierniewice „Gwiazdka z nieba”. Dzięki wsparciu hojnych darczyńców, wyposażyliśmy potrzebujących w niezbędne artykuły spożywcze, chemiczne, a także udało się zapewnić im ciepłe, zimowe ubrania. Pomoc dotarła do 40 osób dorosłych i 16 dzieci.

Chcemy szerzyć dobro

Skontaktuj się z nami, jeśli widzisz, że możemy komuś wspólnie pomóc

Fundacja NIEBO OTWARTE
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 143
96-100 Skierniewice
fundacja@niebo-otwarte.pl
+48 696 026 410 – Monika Łęzacka
+48 664 757 641 – Robert Nowak
+48 668 381 278 – Agata Nowak

Dane Fundacji

NIP 8361872441
REGON 384589788
KRS 0000807985
Nr konta: 38 1090 2590 0000 0001 4371 2573

Nasza misja