Mostbet to bukmacher w Polsce oferujący zakłady online na wydarzenia sportowe, w tym piłkę nożną, koszykówkę, tenis, hokej, boks i inne sporty. Ponadto zasób oferuje gry kasynowe, w tym automaty, ruletkę, blackjacka i inne gry. Mostbet oferuje swoim użytkownikom także różnorodne bonusy, a wygodna aplikacja mobilna pozwoli Ci nie rozstawać się z ulubioną grą!
Przejdź do treści

W dniu wczorajszym odwiedziliśmy Małgorzatę Waszkiewicz – artystkę z Włocławka, która maluje stopami 🦶🦶piękne obrazy 🖼olejne… 🎨🖌

Małgorzata Maria Waszkiewicz od urodzenia jest osobą niepełnosprawną; ma dziecięce porażenie mózgowe. Choroba ta pozostawiła dość widoczne ślady, a mianowicie całkowity niedowład kończyn górnych i niewyraźną mowę. Gosia od dziecka posługuje się stopami.To nimi wykonuje prawie wszystkie czynności: maluje obrazy, szyje na maszynie, prasuje, pisze długopisem oraz na klawiaturze komputera…itp.

Dzięki malarstwu może realizować swoje pasje i pragnienia; pomaga innym potrzebującym, przekazując swoje prace na akcje dobroczynne. Ma za sobą liczne wystawy zbiorowe i indywidualne w kraju i za granicą, liczne zaproszenia do szkół, przedszkoli i innych instytucji, by organizować pokazy malarstwa.

DZIĘKUJEMY KAŻDEMU, kto wpłaca pieniądze na kosztowne leczenie Gosi.

Zastrzyki, które musi przyjmować co 3-4 miesiące pozwalają Jej żyć i funkcjonować bez bólu i silnych, dokuczliwych napięć w rękach.

Jednak koszt takiego leczenia wynosi

ok.5 000 zł/ 3 miesiące.

Zachęcamy do wspierania naszych akcji wpłacając dowolną kwotę na konto fundacji.

Numer konta:

38 1090 2590 0000 0001 4371 2573

Tytułem: DAROWIZNA

Nazwa rachunku:

Fundacja Niebo Otwarte

Za każdą pomoc Dziękujemy ❤